Wizyta w bibliotece

Wiek przedszkolny to doskonały okres, aby wzbudzać u dzieci zainteresowania czytelnicze. W ramach realizacji projektu Książka (dla) przedszkolaka Kangurki i Puchatki odwiedziły bibliotekę. Dzieci miały możliwość poznania tego ciekawego miejsca. Pani bibliotekarka opowiedziała o bibliotece oraz bogatych zbiorach na półkach. Z zainteresowaniem przedszkolaki słuchały opowiadań czytanych przez panią Ewę. Dzieci dowiedziały się również o zasadach wypożyczania książek. Na gości w bibliotece czekała jeszcze jedna niespodzianka. To Pani Zima która przywitała wszystkich przyszłych czytelników, opowiedziała o zimowej porze roku, zbliżających się świętach i zachęciła dzieci do wspolnego rozwiązywania zagadek. Na zakończenie wszyscy otrzymali prezenty – zakładkę oraz książeczkę pt. Bajki odziedziczone.

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, dziecko, ludzie stoją, książka i w budynku